První "velké" apartmá se skládá ze dvou ložnic, z nichž jedna je pro 5 osob (případně možnost přistýlky, má cca 40m2) a druhá pro 3-4 osoby. Dále sem patří velký obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyně (mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, samozřejmostí je nádobí) a sociální zařízení. Toto apartmá má vchod ze zahrady, kde je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem. Apartmá je určeno velké skupině hostů či dvěma rodinám s dětmi.

Druhé "malé" apartmá se skládá z ložnice pro 4 osoby, plně vybavené kuchyně (mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, samozřejmostí je nádobí) a sociální zařízení. Do apartmá se vchází přes terasu s posezením v zadní části domu.

První chata je dřevěná, v přízemí je spaní pro 3 osoby, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Patro je přizpůsobeno na spaní. Má však omezenou nostnost a to cca do 250-300kg. Toaleta je vedle chaty, koupelna cca 30m vzdálena. (Určeno pro obě chaty současně.) Před chatou je posezení.

Druhá chata je pouze přízemní, spaní je pro 3-4 osoby, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Toaleta je vedle chaty, koupelna cca 30m vzdálena. (Určeno pro obě chaty současně.) Před chatou je posezení.

Všichni hosté mohou využívat venkovní ohniště, rybník určený ke sportovnímu rybaření, dětský koutek. Rádi Vás provedeme po farmě, můžete se podívat na dojení koz, případně ochutnat vše, co naše farma nabízí. 


Kontakt

Farma Křížové pole

Lachovice 8
Vyšší Brod - 382 73

GPS souřadnice: 48.6368242,14.3107047


Milena Doležalová
777 268 257
777 268 251Ubytování

/album/ubytovani/apartma1-obyvak-jpg1/

——————————